Działamy na rynku nieprzerwanie od 1986.

LECHBUD Firma Przemysłowo – Budowlana, istnieje od 1986, jesteśmy numerem jeden na Śląsku i okolicach. Należymy do czołówki firm w Polsce.

0
WYBUDOWANYCH DOMÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

Wiedza, doświadczenie, wykwalifikowana kadra ludzi , zawsze gotowi do współpracy. Dla nas niemożliwe staje się możliwe.

Dzięki dużemu doświadczeniu i doskonałej załodze osiągnięcie Twoich celów z naszą pomocą staje się jako idealne rozwiązanie dla wszystkich projektów rozwoju mieszkalnych i komercyjnych.

LECHBUD - Sprostamy wszelkim specyficznym wymaganiom naszych klientów

Każdy projekt, każda inwestycja jest naszym oczkiem w głowie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i spełnić ich wymagania dając satysfakcję , zadowolenie ze współpracy z nasza firmą.

NIEKTÓRE WARTOŚCI FIRMY

Wszystkie nasze zlecenia posiadają gwarancję jakości usługi. Dzięki naszej gwarancji klient otrzymuje pewność usunięcia wynikłych usterek.

Cieszymy się ogromną ilością klientów którzy darzą nas zaufaniem i ponownie zlecają usługi. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje by nie zawieść zaufania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z nagród i wyróżnień które otrzymujemy od naszych klientów, potwierdzają one naszą fachowość i kompetencję. Dziękujemy.

ZARZĄD NASZEJ FIRMY

leszek_dziubLeszek Dziub

Dyrektor Firmy

Kiedy młody Leszek Dziub wyemigrował wraz z rodziną z Kielc na Śląsk, nie przypuszczał, że swoje dorosłe życie zwiąże z tym regionem Polski, krainą węgla i górników. Nie został wprawdzie jednym z nich, a technikiem budowlanym, ale dziś – po latach, choć w rozmowie nie posługuje się śląską gwarą – jest jednym z tych napływowych w te rejony Polaków, którzy tu, na Śląsku, czują się jak u siebie, bo ziemi tej oddali swe serce i umiejętności. Leszek Dziub zadomowił się na Śląsku, a Ślązacy z dziada pradziada uznali go już za swojego. Dziś jest przedsiębiorcą wrośniętym w śląskie realia i za nic w świecie – co sam
podkreśla – nie zmieniłby miejsca pobytu. Śląsk stał się jego przeznaczeniem. W historii tej nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Śląsk się zmienia, zmienia się oblicze tego regionu i tacy przybysze, a do tego pracodawcy jak Leszek Dziub, są mu potrzebni. Śląsk przyjął po II wojnie Polaków z różnych części kraju, którzy się tu osiedlili. Dzisiaj oni, wraz z rodowitymi mieszkańcami tej ziemi, stają się gwarantem jej rozwoju i pomyślności.

WYWIAD Z DYREKTOREM